Barbie Ružový 3-Príbeh Dream Townhouse

Mám depresiu.    Nie je pre mňa ľahké preskúmať plastovú postavu, ktorá žije oveľa lepšie ako ja.

Barbie bola s nami dlhú dobu, a zdá sa, že využila čas so ziskom, pretože jej domov len stále viac pôsobivé.  Barbie Pink 3-Príbeh Dream Townhouse určite nie je výnimkou.   Je vybavený piatimi izbami, výťahom a dokonca aj strešnou vírivou vaňou.

Prehľad Barbie Pink 3-Príbeh Dream Townhouse

  • Zvukové efekty ponúknuť” žil v ” odvolanie.
  • Luxusná kúpeľňa,
  • Pop-up TV s plochou obrazovkou,
  • Osobný výťah,
  • Viac ako 55 kusov zdobia mnoho izieb.
  • Pre deti staršie ako 3 roky.
  • Opatrenia: 32 “x 7″x 30”.
  • 6 AA batérie (nie sú súčasťou balenia).
  • Pozrite si tento produkt teraz na amazon:
  • Barbie Ružový 3-Príbeh Sen Mestský Dom Scenár

Barbie Pink 3-Story Dream Townhouse je len o dosť reálne, aby vaše dieťa presunúť do-potom, čo prišiel s primeraným bezpečnostným vkladom, samozrejme.   Nie je to len štruktúra, ktorú vaše dieťa bude v blízkej budúcnosti unavovať, ale skutočný domov, zrejme so skutočnými ľuďmi žijúcimi vo vnútri.

Ak ste dieťa je skutočný Barbie milenec, potom táto hra-dom je nutnosťou.   Dom ponúka päť rôznych izieb interaktívnej zábavy, cez tri poschodia, a s výťahom, ktorý spája podlahy dohromady.   Výťah je potrebné na dosiahnutie rôznych poschodiach, takže aj keď je to tad frustrujúce dať dohromady správne, vaše dieťa bude potrebovať na konci.

Všetky malé detaily sa zdajú byť zahrnuté.

Jedáleň je ideálnym miestom pre Barbie hostiť hostí, pod luster, ktorý skutočne funguje. Kuchyňa je plne vybavená vybičovať jedlo pre svojich hostí – dokonca zahŕňa kuchynský časovač, a Barbie môže dokonca pripraviť jedlo s aktuálnym kuchynským riadom.
Na konci dlhého dňa zábavné, Barbie môže vyskočiť na jej streche vírivou vaňou vychutnať relaxačný nápoj vína, s výhľadom na mesto.   Keď sa Barbie rozhodne, že chce dať nohy hore, môže sa vydať do svojho súkromného salónika, kde môže dobehnúť správy o jej “pop up” TV s plochou obrazovkou.

Všetky tieto detaily sú skvelé, ale zvukové efekty (a svetlá) naozaj prinášajú Barbie Pink 3-Story Dream Townhouse do života.   Tiki sviečky osvetľujú vírivý kúpeľ a žiariaci luster kúpi jedáleň v atmosfére.   Rovnako ako my všetci, Barbie spieva v sprche, hostia môžu skutočne zvoniť zvonček a krb praskne, rovnako ako by ste mohli očakávať, že by mal.

Čo hovoria zákazníci?

Barbie Pink 3-Príbeh Dream Townhouse je dobre prijatý zákazníkmi, ale to neznamená, že výrobok je dokonalý.   Po prvé, to nevyžaduje montáž, práca ale nie je neskutočne ťažké všetky účty (trvá niekoľko hodín), okrem toho, že montáž, výťah môže byť trochu mätúce.   Zdá sa, že pokyny skutočne nezachytia montážny proces v užitočných detailoch, ale nikto sa zdá, že sa zasekol, aby sa dal dohromady.

Build-kvalita ponecháva niekoľko otázok nezodpovedaných tiež. Plast je krehký a drsná hra by mohla ľahko spôsobiť poškodenie mestského domu, pretože sa zdá, že Mattel urobil nejaké obete kvality svojho dizajnu.

Navyše, aj keď sa to očakáva v play-house, musíme stále vyvolať nebezpečenstvo udusenia Barbie Pink 3-Story Dream Townhouse.  Samozrejme, očakávame, že keď si kúpime akýkoľvek domček pre bábiky, a tento je dodávaný s 55 rôznymi kusmi, takže ak ste neuvažovali o tom, či vaše dieťa môže bezpečne hrať s takouto hračkou – potom hanba na vás!

Mapovanie cez 466 recenzia kladie 352 z nich na štyri hviezdičky, alebo vyššie, a všetky sťažnosti registrované zameraná na zložitú montáž alebo stavať kvalitu výrobku.

Takže, aký je verdikt?   No, Barbie Pink 3-Príbeh Dream Townhouse sa bude páčiť váš mladý fanúšik Barbie-nie je pochýb o tom.   Výrobok však môže byť predražený, ak zoberiete do úvahy kvalitu výroby.   Ak naozaj chcete kúpiť tento produkt, naša najlepšia rada je pre vás nakupovať za najlepšiu cenu, ktorú môžete získať.
Šťastný Nakupovanie!