Huawei P20 Dual Sim LTE 4GB

Spoločnosť Huawei tento rok predstavila niekoľko vydarených modelov, ktoré si zákazníka získajú nielen svojím nadčasovým a moderným vzhľadom, ale aj výkonom, výdržou batérie či fotoaparátom. Huawei P20 Pro je špičkou značky Huawei, ktorá obsahuje všetko, čo od inteligentného mobilného telefónu potrebujete. Dominantou P20 je veľký 5,eight” FullView displej s pomerom strán 18:9 a prináša žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Huawei P20 je menší kolega vyššie uvedeného telefónu a zdieľa s P20 Pro mnoho bežných funkcií.

Huawei P20 Lite je odľahčená verzia vlajkovej lode P20.

Huawei P20 Professional je špičkou značky Huawei, ktorá obsahuje všetko, čo od inteligentného mobilného telefónu potrebujete. Dominantou P20 je veľký 5,eight” FullView displej s pomerom strán 18:9 a prináša žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Huawei P20 je menší kolega vyššie uvedeného telefónu a zdieľa s P20 Pro mnoho bežných funkcií.

Huawei P20 Lite je odľahčená verzia vlajkovej lode P20.

Huawei P20 Professional je špičkou značky Huawei, ktorá obsahuje všetko, čo od inteligentného mobilného telefónu potrebujete. Dominantou P20 je veľký 5,eight” FullView displej s pomerom strán 18:9 a prináša žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Huawei P20 je menší kolega vyššie uvedeného telefónu a zdieľa s P20 Pro mnoho bežných funkcií. Huawei P20 Lite je odľahčená verzia vlajkovej lode P20.