Zadný Batériový Kryt Huawei P20 Lite

Stratégia dizajnérov odľahčenej a cenovo prístupnejšej verzie vlajkovej lode Huawei P20 s prívlastkom Lite je podobne ako pri predchádzajúcich modeloch založená na čo najväčšej podobnosti, takže pri pohľade z väčšej vzdialenosti sú obidva modely takmer na nerozoznanie. Nechajte sa pohltiť HUAWEI FullView displejom novej generácie, navrhnutým pre aktívny život bez akýchkoľvek kompromisov.

Vlajkové lode Huawei P sú známe tým, že každý rok prinesú naozaj dôležité a praktické vylepenia, vďaka ktorým má ich kúpa naozaj zmysel.

Na daný servisný diel pre Huawei P20 lite poskytujeme záruku 2 roky. Huawei P20 Lite, Single SIM Blue – novэ tovar, neotvorenй balenie bol pridanэ do katalуgu 20.06.2018.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@ alebo telefonicky 0907 773 049.

Ak si po pozretí návody výmený zadného krytu na Huawei P20 lite netrúfate zopakovať ukázaný postup, do výmeny zadného krytu sa určite nepúšťajte.

Nechajte sa pohltiť HUAWEI FullView displejom novej generácie, navrhnutým pre aktívny život bez akýchkoľvek kompromisov. Vlajkové lode Huawei P sú známe tým, že každý rok prinesú naozaj dôležité a praktické vylepenia, vďaka ktorým má ich kúpa naozaj zmysel. Na daný servisný diel pre Huawei P20 lite poskytujeme záruku 2 roky. Huawei P20 Lite, Single SIM Blue – novэ tovar, neotvorenй balenie bol pridanэ do katalуgu 20.06.2018.