Apple iPhone 4S budúcej generácie iPhone

IPhone 4s je ďalšia generácia iPhone. Predáva 1. 7 miliónov jednotiek za tri dni, terminál získal mediálne pokrytie neskutočný. Kým 3G ponúka jednoduchý vývoj iPhone 3G, číslo 4s prináša nové funkcie, vrátane nového OS nazýva 4s iOS. Transformovať vzhľad, nový displej s vysokým rozlíšením sľubné funkcie rozšíreného obrazu a videa, rozhranie zmeny, ktoré sa očakávajú, a systém video hovory ak chcete hovoriť tvárou v tvár.

IPhone 4s má skutočné zmeny, ktoré umiestňujú materiálny pohľad na melódiu najlepších smartfónov momentového dotyku (najmä HTC, Samsung a Google). Táto nová konfigurácia na vzostupe to robí rovnako? Je to lepšie? Po dvoch týždňoch používania iPhone 4s, tu je náš verdikt.

Estetika iPhone 4s sa výrazne zmenila.

Tenšie ako iPhone 3G (12 . 2 proti 9. 4 mm), získava 2 gramy viac ako 3GS. Zaoblený trup tohto druhu ustúpil do plochého chrbta, s ergonomickejším rovným na štýl”priemyselnejší”minimalistický. Apple, ako dobrý nasledovník”menej je viac” opäť dokazuje svoju schopnosť byť slnečná bez toho, aby bola prehnaná. Ak ste boli úplne odpojení od akýchkoľvek médií v posledných týždňoch, určite nebudete uniknúť problému siete visí iPhone 4s.

Nový ergonomický dizajn antény nezostane bez povšimnutia!

Tým, že dlaň ľavej ruky položí na telefón nadol, vľavo, displej lišty siete klesá. Pamätajte, že žiadny štandard upravujúci zobrazenie týchto malých tyčiniek. Každý výrobca má teda možnosť päť barov, aj keď príjem (meraný v decibeloch na milliwatt)nie je najvyšší!

V podstate panelový displej neznamená veľa. Po význačnej mediálnej kontroverze Apple popraskal otvorený list trochu spletitý.

Zachovať aktualizáciu softvéru, ktorá sa očakáva v najbližších týždňoch, by mala napraviť nesprávnu zobrazovaciu sieť panela (indikátor bude spoľahlivejší). Táto aktualizácia by však nemala problém vyriešiť(čo nebude viditeľné naraz?)

Vzhľadom k tomu, nepohodlie pochádza z materiálu. V praxi sa v skutočnosti tyče pohybujú od piatich do troch alebo štyroch do dvoch, keď stlačíte citlivú oblasť. Áno, ale nie vždy. Nikdy sme stratili signál úplne, a to buď v rozhovore alebo v dátach. Ak je príjem je trochu horšie ako naše 3G v miestach,”ťažké”: výťah, prvé podzemné parkovanie, s Nárazníka, opak, iPhone 4s zachytáva lepšie ako 3G. Nárazník? Áno, Ochrana predávaná spoločnosťou Apple za 30 EUR. Ocenili by sme, že nárazník je dodávaný s telefónom.