Najlepšie Slúchadlá Pod 100

Audio-Technica ATH-M40X Professional Studio Monitor a Sony Mdr7506 profesionálne veľké Membránové slúchadlá sú dve z dobre cenených zariadení na počúvanie a sledovanie zvuku na trhu. Slúchadlá sa dodávajú v rôznych veľkostiach, dizajnoch a funkciách, ktoré vám poskytujú množstvo možností najlepších slúchadiel pod 100.

Slúchadlá sú poddimenzované počúvacie zariadenia, ktoré sa nosia okolo hlavy a uší. Tieto konvertujú elektrické signály do ucha používateľa. Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby iba jeden používateľ počul zvuky zo zdroja zvuku. Tie prichádzajú v rôznych štýlov a vzorov, z ktorých každá produkujú rôzne zvukové vlastnosti.

Typy slúchadiel

Pros: Prenosné, kompaktné, cenovo dostupné
Nevýhody: nie je dobré pri blokovaní vonkajšieho šumu, priemerného zvuku, zlého ucha, lacnej kvality, dizajnu môže poškodiť uši

Slúchadlá Do Uší

Pros: Prenosné, kompaktné, dobrá izolácia šumu, dobrá kvalita zvuku
Nevýhody: môže byť nepríjemné pre niektorých ľudí, bloky zvuky okolo nositeľa

Canalbuds alebo slúchadlá do uší

Pros: prenosný, kompaktný, pohodlný dizajn, dobrý zvuk, vynikajúca basová odozva, skvelá izolácia šumu, cenovo dostupné-najlepšie slúchadlá do uší nájdete pod 100
Nevýhody: nie je vhodný pre dlhodobé používanie, kvalitné canalbuds sú drahé

Ľahké Slúchadlá

Pros: prenosný, pohodlný dizajn, dobrá basová odozva
Nevýhody: nie je kompaktný
Slúchadlá s plnou veľkosťou alebo nad ušami

Výhody: s dostatočným výkonom môže produkovať vynikajúcu kvalitu zvuku, solídnu basovú odozvu, pohodlný dizajn, optimálnu izoláciu šumu, odolné modely s rozumnými cenami s najlepšími slúchadlami do uší pod 100

Nevýhody: obrovské, objemné, zvukové kompromisy pre uzavreté konštrukcie, nízka izolácia šumu a úniky zvuku s otvorenými dizajnmi, nie pre vonkajšie použitie, hladné

Slúchadlá Na Potlačenie Šumu

Pros: pohodlný dizajn, dobrá izolácia a zrušenie hluku
Nevýhody: veľké, objemné, nie spoľahlivé v kvalite zvuku, obvody pre zrušenie šumu sú počuteľné, batéria je potrebná pre niektoré modely
Bluetooth Stereo Slúchadlá

Výhody: prenosný, pohodlný dizajn, skvelý na použitie pri cvičení, bezdrôtový, lacný s najlepšími slúchadlami bluetooth pod 100
Nevýhody: bezdrôtové rušenie, nízka kvalita zvuku

Bezdrôtové Slúchadlá
Pros: ľahko priniesť s najlepšími bezdrôtovými slúchadlami pod 100, skvelé na použitie v situáciách, keď sú drôty rušivé
Nevýhody: beží na batériách, nízka kvalita zvuku

Ako používať slúchadlá

Pri pripájaní akéhokoľvek typu slúchadiel musíte najprv vypnúť hlasitosť zariadenia. Pripojte konektor slúchadiel k výstupnému konektoru telefónu, počítača alebo akéhokoľvek iného gadgetu. Umiestnite alebo vložte slúchadlá do ucha, aby ste zabezpečili správne a pohodlné uloženie. Môžete postupne meniť nastavenia zvuku, aby ste dosiahli najlepšiu úroveň hlasitosti pre vás.

Recenzie Produktov

Audio-Technica ATH-M40X Professional Studio Monitor slúchadlá

 • Audio-Technica ATH-M40x je skladacia over-the-ear slúchadlá s 90 stupňov otočná mušle, umožňujúce jednoduché jeden-ear monitorovanie zvuku. Má obvodový dizajn, ktorý sleduje obrys uší pre skvelú zvukovú izoláciu uprostred hlučného prostredia. Má odnímateľný kábel.
 • Špecifikácie Výrobku
 • Rozmery Výrobku: 11. 4 x 10 x 4. 1 palcov
 • Hmotnosť: 2 libier
 • Vodiči: 40 mm zemný magnet a hliníková drôtená hlasová slučka pokrytá meďou
 • Káble: 3. 5 mm
 • Earcup: 90-stupeň
 • Dizajn: Skladacie
 • Pro

Audio-Technica ATH-M40x je skvelé zariadenie na počúvanie, ak sa snažíte dosiahnuť vynikajúcu kvalitu zvuku. Pri používaní tohto zariadenia môžete očakávať mimoriadne vysoké hodnoty. Jeho dizajn umožňuje dobrú úroveň komfortu, pretože obvodový obrys dobre zapadá do uší. Tento dizajn tiež poskytuje dobrú zvukovú izoláciu, aj keď sa nachádzate v hlasnom prostredí. Zariadenie je najlepšie pre monitorovanie zvuku s jeho 90-stupňovou ušnou klapkou, ktorá vám umožní dohliadať na zvuk s jedným uchom. Konštrukcia Audio-Technica ATH-M40x je veľmi odolná. Koniec slúchadiel má uzamykací konektor, ktorý zabraňuje tomu, aby sa kábel dostal zachytený v prípade, že sa vytiahne alebo vystúpi. Jeho funkcie sú najvhodnejšie pre profesionálne štúdiové sledovanie a miešanie, ako aj monitorovanie zvuku.

Zápory

Postavený predovšetkým pre monitorovanie zvuku, Audio-Technica ATH-M40x nemá mikrofón, diaľkové, alebo možnosť pripojenia Bluetooth. Basová odozva nie je slabá, ale nie je ani h3. Basová odpoveď môže byť považovaná za priemernú kvôli malej veľkosti vodiča 40 milimetrov.

Záver

Audio-Technica ATH-M40x je impozantný pár slúchadiel. Je to skvelé pre profesionálne monitorovanie zvuku a tiež pre počúvanie hudby. Nie je však vhodný na iné účely mimo dôvodu obmedzených vlastností zariadenia. Ale ak hľadáte dobrý slúchadlá stojí za jeho hodnotu, tento model je rozumný nákup.

Sony Mdr7506 profesionálne veľké Membránové slúchadlá

Sony Mdr7506 je skladacie Uzavreté over-the-ear slúchadlá s 9. 8-noha stočený kábel a 40 mm ovládače. Má vynikajúce vlastnosti redukcie šumu a odolné materiály. Toto zariadenie je ideálne na použitie pri cestovaní, pretože sa ľahko prehne do mäkkého puzdra obsiahnutého v balení produktu.

Špecifikácie Výrobku

 • Rozmer produktu: 1 x 1 x 1 palcov
 • Hmotnosť: 8. 1 unca
 • Typ Magnetu: Neodym
 • Vodič: 40 mm
 • Dĺžka Kábla: 9. 8 stôp
 • Typ zástrčky: zlaté stereo unimatch a 1/8 palcov
 • Citlivosť: 106 decibelov / mW
 • Frekvenčná odozva: 10 Hz až 20 kHz
 • Výkon manipulácia kapacita: 1000 mW
 • Pro

Sony Mdr7506 je pohodlný na dlhšie nosenie. Je ľahký, čo na uši nevytvára príliš veľký tlak. Aj keď náušníky nie sú husto polstrované, slúchadlá boli veľmi pohodlné na nosenie po dlhšiu dobu kvôli miernemu tlaku upínania hlavy čelenky. Pokiaľ ide o zvuk, nie je nič, čo by sa sťažovalo na Sony Mdr7506. Má vysokú presnosť v rovnováhe basov a stredných výšok. Toto zariadenie poskytlo prirodzený zvuk a lepšiu izoláciu šumu. Tento model je ideálny pre profesionálne štúdiové nahrávanie a miešanie.

Zápory

Sony Mdr7506 má niektoré nevýhody s mobilným používaním s nedostatkom in-line diaľkového ovládania a mikrofónu. Konštrukcia nie je taká odolná ako ostatné slúchadlá, pričom ušné podložky trvajú len niekoľko rokov. Podložky sú však ľahko vymeniteľné a sú lacné.

Záver

Sony mdr7506 je cenovo dostupný pár slúchadiel, ktoré stojí za jeho cenu. Je to vynikajúca kvalita zvuku napriek niektorým nedostatkom na svojom mobilnom prívetivosti a dlhodobej trvanlivosti stojí za to peniaze, ktoré za to zaplatíte. To je obľúbený zvukových inžinierov a nahrávanie profesionálov, pretože jeho dobré hluku izoláciou a podrobné zvukové funkcie.

Záver Preskúmania

Audio-Technica ATH-M40x Profesionálny Štúdiový Monitor a Sony MDR7506 Profesionálne Veľké Membrána Slúchadlá sú dve rôzne zariadenia, ktoré sú tiež podobné navzájom. Obaja majú dobrú hodnotu pre vaše peniaze, ale ich zvukové rozdiely sú odlišné. ATH-M40x je vhodnejší na monitorovanie zvuku a príležitostné počúvanie hudby. Na druhej strane Sony Mdr7506 je všestrannejší model pre profesionálne nahrávanie a miešanie v rôznych štúdiách.